15. maj je dan naše škole

Danas je 15. maj – dan naše škole. Iz poznatih razloga ni ove godine nećemo moći ovaj dan obilježiti onako kako to priliči. Nadam se da je ovo i posljednji put da budemo spriječeni. Poštovane kolegice i kolege, dragi učenici i poštovani roditelji uradimo svi mi sve što je do nas kako bi naši rezultati bili prepoznatljivi i uočljivi u društvu.
Budimo solidarni u ovim teškim vremenima, poštujmo se međusobno i pomažimo uzajamno. Tako ćemo biti i bolji i korisniji ljudi i uzor mlađim naraštajima. Čuvajmo našu školu, njegujmo međuljudske odnose jer tako čuvamo i svoju domovinu Bosnu i Hercegovinu. Radimo marljivo jer to nam je jedina formula opstanka.
Stoga vam svima od srca čestitam 15. Maj -Dan OŠ “OMER MUŠIĆ” želim vam svima puno zdravlja, sreće i uspjeha i želim da naša škola bude rasadnik dobrih ljudi, uspješnih budućih stručnjaka koji će širiti pozitivne priče o nama. Sretno!
Direktor Fikret Kurtović
Prisjetimo se ranijih proslava: